פתרונות נזקי האבנית

 

אבנית אולי בריאה אבל מה שלא בריא זה כאבי הגב מניקוי האבנית וההוצאות עבור הוצאות החשמל (בזבוז האנרגיה בגלל שכבות האבנית),הנזק הכספי לכיסנו בגלל פגמים בצנרת, בדוד השמש, בקולטים, במכונת הכביסה, נזקים בתעשייה בחקלאות ועוד.


קיימות שיטות שונות לטיפול באבנית, כשהפופולארית והבטוחה ביותר היא שימוש בפולי פוספט, המוכרים יותר בשמם המסחרי – 'סיליפוס'. אנשי מקצוע איכותיים ידעו לספר לכם, שכדורי הסיליפוס הם "כדורי מינראלים", הגורמים לטובת מניעת נזקי האבנית . בתהליך זה תופסים את מקומם של המינראלים ומונעים את התגבשות האבנית. נכון, לא תראו יותר אבנית בקומקום, גם במקלחת , מה שעשוי לגרום למגוון תענוגות ללא חשש לבריאות וסיבוכים לתינוקות,לילדים ולמבוגרים כפי שקיים חשש במים ממוגנטים שקשורים לאסטמהה ומגוון מחלות כרוניות קשות אחרות.
 

בדומה לכך גם המכבסות בבתי המלון, בתעשייה ובקיבוצים, משתמשות כמעט כולן במלחים לריכוך המים,בכדי למנוע נזקי אבנית, ובכך נמנעים מהוצאות כספיות אדירות עבור נזקי האבנית.

לאחרונה חלה עלייה בצריכת הסיליפוס לתעשייה כפתרון ירוק וטבעי שמונע נזקי אבנית ולא מזהם את הסביבה.
 

מה שמבטיח ומוכיח עצמו כבר שנים ארוכות בהוצאת האבנית בצורה מאוד יעילה וירוקה הוא הסיליפוס. רוב המסננים מכילים בנוסף רשת סינון חלקיקים דבר אשר מבטיח את הוצאת המרחפים המקרונים מהמים.

כדורי סיליפוס לא נעזרים באנרגיה חיצונית או שחרור של שדה מגנטי לטובת הטיפול באבנית. ושדות מגנטים אף עתידים לצאת מכלל שימוש ובהמשך אף מחוץ לחוק.


אז גם אתם רוצים לשתות מים טריים ורעננים? כבר היום תוכלו להתחיל ליהנות ממערכת סינון וטיהור מים 'ירוקה' וידידותית לסביבה, מערכת מים שאינה מחייבת החלפת סננים, אינה צורכת כל אנרגיה והכי חשוב שהיא גם פותרת אתכם מנזקי האבנית. 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
לייבסיטי - בניית אתרים